Cookies. DSGVO.
Pauker Logo

Irisch Deutsch seomra - pauker.at

Übersetze
ResetFilternSeite < >
DeutschIrischKategorieTyp
Deklinieren Badezimmer - n
Die 4. Deklination im Irischen;
Deklinieren seomra folctha seomraí folctha m
An Ceathrú Díochlaonadh; seomra folctha [ʃo:mərə_], seomraí folctha [ʃo:məri:_];
Substantiv
Deklinieren Esszimmer - n
Die 4. Deklination im Irischen;
Deklinieren seomra an bhídh seomraí an bhídh m
An Ceathrú Díochlaonadh; seomra an bhídh [ʃo:mərə_ə_vʹie], seomraí an bhídh [ʃo:məri:_ə_vʹie];
Substantiv
Zimmernummer 5, Raumnummer 5 f seomra a cúig mSubstantiv
Es ist in Raum .... i seomra ....Redewendung
Deklinieren Raum Räume m
Die 4. Deklination im Irischen;
Deklinieren seomra [Sing. Nom.: an seomra, Gen.: an tseomra, Dat.: don seomra / leis an seomra; Plural: Nom.: na seomraí, Gen.: na seomraí, Dat.: leis na seomraí] seomraí m
An Ceathrú Díochlaoandh; seomra [ʃo:mərə], Plural: seomraí [ʃo:məri:];
Substantiv
Es wird in dem Konferenzraum abgehalten werden. Beidh ar siúl sa seomra comhdhála.Redewendung
Es wird im Konferenzraum /Besprechungsraum stattfinden. Beidh ar siúl sa seomra comhdhála.Redewendung
Deklinieren Zimmer - n
Die 4. Deklination im Irischen;
Deklinieren seomra [Sing. Nom.: an seomra, Gen.: an tseomra, Dat.: don seomra / leis an seomra; Plural: Nom.: na seomraí, Gen.: na seomraí, Dat.: leis na seomraí] seomraí m
An Ceathrú Díochlaonadh; seomra [ʃo:mərə], Plural: seomraí [ʃo:məri:];
Substantiv
Ich hätte gerne ein Nichtraucher Zimmer. Ba mhaith liom seomra ina bhfuil cosc ar tobak.Redewendung
Deklinieren Wohnzimmer - n
Die 4. Deklination im Irischen;
Deklinieren seomra suí [Sing. Nom.: an seomra suí, Gen.: an tseomra suí, Dat.: don seomra suí / leis an seomra suí; Plural: Nom.: na seomraí suí, Gen.: na seomraí suí, Dat.: leis na seomraí suí] seomraí suí m
An Ceathrú Díochlaonadh; seomra suí [ʃo:mərə_si:], seomraí suí [ʃo:məri:_si:]
Substantiv
Deklinieren Schlafzimmer - n
Die 4. Deklination im Irischen;
Deklinieren seomra codlata [Sing. Nom.: an seomra codlata, Gen.: an tseomra codlata, Dat.: don seomra codlata / leis an seomra codlata; Plural: Nom.: na seomraí codlata, Gen.: na seomraí codlata, Dat.: leis na seomraí codlata] seomraí codlata m
An Ceathrú Díochlaonadh; seomra codlata [ʃo:mərə_kolətə]; Plural: seomraí codlata [ʃo:məri:_kolətə];
Substantiv
Deklinieren Besprechungsraum -räume m
Die 4. Deklination im Irischen;
Deklinieren seomra comhdhála [Sing. Nom.: an seomra comhdhála, Gen.: an tseomra comhdhála, Dat.: don seomra comhdhála; Plural: Nom.: na seomraí comhdhála, Gen.: na seomraí comhdhála, Dat.: leis na seomraí comhdhála] seomraí comhdhála m
An Ceathrú Díochlaonadh; seomra comhdhála [ʃo:mərə_]; Plural: seomraí comhdhála [ʃo:məri:_];
Substantiv
Konferenzraum -räume m
Die 4. Deklination im Irischen;
seomra comhdhála [Sing. Nom.: an seomra comhdhála, Gen.: an tseomra comhdhála, Dat.: don seomra comhdhála / leis an seomra comhdhála; Plural: Nom.: na seomraí comhdhála, Gen.: na seomraí comhdhála, Dat.: leis na seomraí comhdhála] seomraí comhdhála m
An Ceathrú Díochlaonadh; seomra comhdhála; Plural: seomraí comhdhála;
Substantiv
Deklinieren Schlafen n
Beispiel:
Deklinieren codladh [Sing. Nom.: an codladh, Gen.: an chodlata, Dat.: don chodladh / leis an gcodladh] m
VN im Irischen: codladh [kolə], Sing. Gen.: codlata [kolətə];
Beispiel:
Substantiv
Ergebnis ohne Gewähr Generiert am 23.05.2019 23:10:35
neuer EintragEinträge prüfenIm Forum nachfragenandere Quellen (GA) Häufigkeit



Ä   <-- Eingabehilfe einblenden - klicken

Amazon